Modecom Volcano Lanparty RGB wkrótce w sprzedaży

0

Najpopularniejsza klawiatura mechaniczna w ofercie Modecom teraz w wersji RGB.

Firma Modecom – producent sprzętu IT wprowadza zmodyfikowaną wersję swojej najpopularniejszej klawiatury mechanicznej. Jednym z najważniejszych elementów ulepszenia modelu jest pełna paleta RGB, która pozwala dostosować podświetlenie do preferencji użytkownika.

To jednak nie jedyna zmiana jaka została uwzględniona w Volcano Lanparty RGB. Poza urozmaiconymi walorami estetycznymi, do klawiatury przygotowany został dedykowany software umożliwiający zaprogramowanie każdego klawisza z osobna. Pozwala to na całkowitą personalizację klawiatury, dzięki czemu czas spędzony na multimedialnej rozrywce będzie jeszcze większą przyjemnością.

Modecom Volcano Lanparty RGB posiada także wszystkie najlepsze cechy swojego poprzednika. Klawiatura posiada nieścieralne klawisze wykonane metodą double-injection, dzięki czemu można mieć pewność, że napisy na nich nigdy się nie zetrą, bez względu na intensywność eksploatacji. Do tego dochodzi pełny ant-ghosting zapobiegający blokowaniu się klawiatury przy naciśnięciu wielu przycisków jednocześnie oraz jeszcze lepsze wykonanie.

Klawiatura posiada przełączniki Outemu Blue oraz Outemu Brown, których żywotność sięga 50 milionów kliknięć. Charakterystyczny dźwięk wydobywający się z niebieskich przełączników z pewnością ucieszy każdego miłośnika pracy i zabawy na klawiaturze mechanicznej, natomiast brązowe przełączniki są idealną propozycją dla graczy ceniących sobie charakterystykę ich pracy oraz ciszę. Sugerowana cena detaliczna to 249 zł.

Źródło: Modecom [informacja prasowa]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz