Mocny, polski akcent na E3 potwierdzony!

1

Można już oficjalnie ogłosić, że na tegorocznych targach E3 zawita najpopularniejsze studio naszego kraju, czyli CD Projekt RED.

Na stronie targów, wśród firm mających pojawić się w lipcu na terenie słonecznego Los Angeles, już widnieje logo twórców serii Wiedźmin. Istnieje też spore prawdopodobieństwo, że obecność REDów zostanie zaakcentowana w trakcie prezentacji Sony, gdyż nie od dziś wiadomo, że Polacy i Japończycy mają bardzo dobre relacje. I na ten moment tak naprawdę ciężko powiedzieć coś więcej, gdyż szczegółów brak.

Można jednak trochę pospekulować. Czego będzie można się spodziewać? Wszyscy liczą oczywiście na wieści związane z Cyberpunk 2077. Tytuł ten zapowiedziany został już jakiś czas temu, a jak do tej pory informacje dotyczące nowego IP REDów są szczątkowe. Wiadomo tak naprawdę, że jest to produkcja na której obecnie skupiają się prace studia. I to tyle. Myślę, że wiele osób ma nadzieję na jakiś konkretniejszy trailer tej produkcji, a nikt nie pogardziłby też szczegółami dotyczącymi samej rozgrywki oraz fabuły. Nie powinno też zabraknąć nowych materiałów związanych z obecnym już na rynku Gwintem.

Jeżeli jesteście ciekawi co CD Projekt RED szykuje na targi E3, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Impreza, która odbędzie się w Los Angeles, planowana jest na 12 lipca i potrwa dwa dni. Szykujcie się więc na nocne posiedzenia w tych terminach! Tym bardziej, że obecność na tym wydarzeniu potwierdzili też nasi rodacy z Techlandu.

Źródło: SegmentNext

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz