Mobilne gry Nintendo za darmo

0

Ale z mikropłatnościami.

CEO DeNA, firmy współpracującej z Nintendo przy produkcji gier na platformy mobilne, Isao Moriyasu potwierdził, że wszystkie z zaplanowanych pięciu tytułów, które mają pojawić się do wiosny 2017 roku, opierały będą się na modelu free-to-play.

Oznacza, to że pobierzemy je i zagramy w nie za darmo, ale znajdą się w nich mikropłatności, z których Nintendo będzie czerpało zyski. Na razie nie wiadomo, ile ze wspomnianych wyżej gier znajduje się obecnie w produkcji.

Pod koniec października Nintendo i DeNA pokazały pierwszą wspólną grę na urządzenia przenośne. Miitomo, bo tak brzmi jej tytuł, pozwoli przyjaciołom na wymianę informacji i lepsze poznawanie się za pomocą awatarów.

Źródło: Wall Street Journal

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz