Mistrzostwa Świata w World of Tanks – szczegóły imprezy

0

Wargaming ujawniło, jakie atrakcje czekają na publiczność w trakcie Grand Finals 2016.

W dniach 8-9 kwietnia będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych finałach mistrzostw świata w World of Tanks. Trzeci rok z rzędu impreza odbędzie się w stolicy Polski (tym razem w warszawskiej hali Torwar), gdzie kilka najlepszych drużyn z całego globu stanie do walki o pierwsze miejsce na podium i wysoką nagrodę pieniężną. Tegoroczna pula wynosi ponad milion złotych (trzysta tysięcy dolarów).

Wydarzenia rozpoczyna się w piątek o godzinie 10:00 i potrwa aż do zakończenia rywalizacji w fazie grupowej. Sobotnie rozgrywki wystartują trochę później, bo o godzinie 12:30. 9 kwietnia rozegrają się mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, walka o trzecie miejsce oraz wielki finał.

Infografika prezentująca statystyki z zeszłorocznych mistrzostw.
Infografika prezentująca statystyki z zeszłorocznych mistrzostw.

Na osoby, które zdecydują się odwiedzić Grand Finals 2016 czeka również masa innych atrakcji. W hali Torwar udostępniona zostanie specjalna strefa grania dla publiczności, wyposażona w dwadzieścia osiem komputerów oraz zestawy wirtualnej rzeczywistości. Zainteresowani będą mogli zmierzyć się z innymi graczami w World of Tanks i World of Warships. Wargaming przygotuje również strefę PlayStation 4.

Organizator wydarzenia obiecuje także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą gadżety od różnych firm zajmujących się produkowaniem peryferiów komputerowych, m.in. Intel lub Razer.

Wstęp na Mistrzostwa Świata w World of Tanks jest w pełni darmowy. Osoby, które chcą ominąć kolejki, mogą zdecydować się na zakup VIP-owskich wejściówek. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie Wargaming.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz