Mirror’s Edge Catalyst opóźnione

0

Premiera odbędzie się trzy miesiące później.

Electronic Arts obwieściło, że Mirror’s Edge Catalyst nie ukaże się 23 lutego, tak jak to pierwotnie planowano, ale dopiero 24 maja 2016 roku. Dlaczego zdecydowano się na przesunięcie premiery aż o trzy długie miesiące?

Wykorzystamy tych kilka dodatkowym miesięcy na upewnienie się, że kiedy wejdziecie do Miasta Szkła i doświadczycie narodzin Faith, będzie to tak interesujące, imponujące i niezapomniane wrażenie, jak to tylko możliwe – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Możliwe, że zmiana planów miała związek z tym, że 23 lutego do sprzedaży trafić mają dwa inne duże tytuły, którymi są Deus Ex: Mankind Divided i Far Cry Primal. Nowy termin będzie być może nieco mniej „kolizyjny”.

Źródło: EA

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz