Minecraft: Story Mode – gameplay

0

Telltale Games zaprezentowało prawie dwudziestominutowy fragment rozgrywki.

Pokaz odbył się podczas imprezy Twitchcon, gdzie twórcy ujawnili, jak wygląda ich najnowsza produkcja. Połączenie stylistyki Minecrafta z mechaniką gier Telltale Games wydawało się kuriozalnym pomysłem, jednak już teraz można stwierdzić, że projekt ma szanse powodzenia.

Standardowo dla tytułów tworzonych przez amerykańskiego producenta, dostępnych będzie dużo sekwencji Quick Time Events, powróci możliwość podejmowania decyzji pod presją czasu oraz opcja prowadzenia rozmów z napotkanymi NPC-ami.

W Minecraft: Story Mode wcielimy się w chłopaka o imieniu Jesse, przed którym stoi zadanie uratowania świata przed nadciągającą katastrofą. Gra w wersji cyfrowej trafi do sprzedaży 13 października bieżącego roku. Edycja pudełkowa pojawi się dwa tygodnie później.

Najnowsza produkcja Telltale Games tworzona jest z myślą o platformach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz