Miitomo nie dla Polski

1

Nintendo opublikowało listę krajów, w których pojawi się aplikacja.

Na marzec planowana jest premiera Miitomo, pierwszej aplikacji mobilnej Nintendo dedykowanej urządzeniom przenośnym z systemami operacyjnymi iOS i Android na pokładzie. Wygląda jednak na to, że nie zawita ona do Polski. Przynajmniej na razie.

Miitomo zadebiutuje w marcu w 16 krajach. Na liście znalazły się Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Belgia, Niemcy, Luksemburg, Austria, Hiszpania, Włochy, Holandia, Rosja, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Stany Zjednoczone i Kanada. Nie wiadomo, czy i kiedy dołączy do nich Polska.

Co ciekawe, w marcu wystartuje również połączony z Miitomo program My Nintendo, który w przeciwieństwie do aplikacji mobilnej obejmie także nasz kraj. My Nintendo ma nagradzać użytkowników za korzystanie z produktów i usług japońskiego giganta.

Źródło: Nintendo

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz