Microsoft wysyła HoloLens do deweloperów

0

Jesteśmy o krok bliżej do premiery.

Microsoft rozpoczął wysyłkę zestawów deweloperskich HoloLens do deweloperów. Wiemy już, co znajdziemy w pudełku. Oprócz okularów rozszerzonej rzeczywistości w skład zestawów deweloperskich wchodzą eleganckie etui i tzw. Clicker służący do nawigacji.

Deweloperzy, którzy nie załapali się na pierwszy rzut HoloLens, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Reszta zestawów deweloperskich zostanie wysłana w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy. Dokładna data premiery wersji konsumenckiej pozostaje nieznana.

W lutym Microsoft zapowiedział, że okulary rozszerzonej rzeczywistości trafią do sprzedaży dopiero wtedy, kiedy świat będzie na nie gotowy. Może to nastąpić wkrótce, a może za bardzo długi czas. W ten sposób firma chce uniknąć porażki podobnej do tej, którą poniósł Kinect.

Źródło: Engadget


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz