Microsoft wkrótce pokaże nowe urządzenia

0

Już za niespełna dwa miesiące ujrzymy nowe urządzenia z Windowsem 10 na pokładzie.

Wkrótce zadebiutuje Windows 10. To najwyższy czas, aby Microsoft pokazał światu nowe urządzenia działające pod kontrolą nowego systemu operacyjnego. Tak też się stanie, ale dopiero we wrześniu, w trakcie targów IFA 2015.

Podczas wystąpienia zatytułowanego „Windows 10 rozjaśnia nowe urządzenia”, Nick Parker, który w firmie pełni funkcję zastępcy prezesa działu OEM, zademonstruje między innymi tablety, hybrydy 2-w-1, komputery typu AiO, laptopy i urządzenia dla graczy.

Nie wiadomo natomiast, czy ujrzymy też nowe smartfony z rodziny Lumia, jest to jednak bardzo prawdopodobne. Berlińskie targi IFA odbywać będą się w dniach 4-9 września. Wystąpienie Microsoftu zaplanowane jest na pierwszy dzień imprezy i rozpocznie się o godzinie 15:00.

Źródło: Ubergizmo

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz