Microsoft o użytkownikach Xboksów

0

Gigant z Redmond pokłada ogromną nadzieję we wstecznej kompatybilności.

Od 12 listopada bieżącego roku, posiadacze konsoli Xbox One będą mogli uruchomić sto tytułów, które tworzone były z myślą o poprzedniej generacji konsol. Według Microsoftu to świetna okazja dla graczy, do zapoznania się z możliwościami current genów.

Aaron Greenberg jest pełen nadziei co do wstecznej kompatybilności. Uważa, że dzięki temu nowa konsola zyska dodatkowych fanów:

Są dziesiątki milionów posiadaczy Xboksa 360, którzy wciąż na nim grają i tylko czekają na odpowiedni moment i powód, żeby przenieść się na Xboksa One. […] Możemy spodziewać się ogromnej migracji fanów w okresie świątecznym.

Możliwe, że w słowach Greenberga jest sporo racji. Wszelkie raporty z czwartego kwartału 2015 roku pokażą, czy faktycznie Xbox One zyskał tak dużą liczbę nowych użytkowników, jak zakładają włodarze firmy.

Źródło: VG24/7

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz