Metal Gear Survive z kiepskimi wynikami sprzedaży w UK

0

Zombie-jednorożce znacznie słabsze od Snake’a.

Kontrowersyjna produkcja Konami, Metal Gear Survive, która porzuciła nie tylko Solid Snake’a, ale także jego twórcę, Hideo Kojimę na rzecz dziwnych zombie z innego wymiaru nie ma wiele szczęścia. Po serii dziwnych decyzji, takich jak sprzedawanie dodatkowego miejsca na zapis gry jako mikrotransakcji i niezbyt widocznej kampanii promocyjnej, w pierwszym tygodniu sprzedaży gra uplasowała się w Wielkiej Brytanii na szóstym miejscu w rankingach, za takimi tytułami, jak Call of Duty: WW2 czy Monster Hunter World, wyprzedzając tylko jeden duży i w miarę nowy tytuł, Shadow of the Colossus.

Metal Gear Survive

Chłodno przyjęta przez fanów i prasę produkcja sprzedała się w pierwszym tygodniu o 85% słabiej niż Metal Gear Rising: Revengeance, wyniki jej sprzedaży to zaledwie 5% tego, co w tym samym czasie osiągnęło Phantom Pain. Warto zaznaczyć, że jest to produkt dostępny za połowę ceny MGS V, dostępny za około 110 złotych. Choć gra otrzymała trochę pozytywnych recenzji, a 70% ocen użytkowników na Steamie jest pozytywnych, wiele osób twierdzi, że najlepsze elementy rozgrywki, to te przeniesione z poprzedniej części serii.

Źródło: vg247

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz