Materiał zza kulis South Park: The Fractured But Whole

0

Twórcy serialu i gry opowiadają o swoich inspiracjach i nowych elementach rozgrywki.

South Park: The Fractured But Whole zapowiedziano w trakcie zeszłorocznych targów E3. Dopiero na tegorocznej imprezie temat powrócił i wygląda na to, że pozostanie z nami do premiery gry. Na oficjalnym kanale serialu pojawił się materiał wideo zza kulis produkcji. Matt Stone i Trey Parker oraz twórcy gry opowiadają na nim o swoich inspiracjach i nowych elementach rozgrywki.

Gracz po raz kolejny wcieli się w rolę nowego dzieciaka, z tą jednak różnicą, że tym razem za obiekt drwin obrane zostało kino superbohaterskie. Za produkcję nie odpowiada już studio Obsidian Entertainment, ale Ubisoft San Francisco. Premiera jest zaplanowana na 6. grudnia. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz