Masz luźne 100 tysięcy złotych? Star Citizen je przyjmie.

0

Zapłać 1000 dolarów, by dowiedzieć się więcej.

Star Citizen to gra znana głównie z ciągle rosnącego budżetu – wiemy, że będzie w niej kosmos, latanie statkami, strzelanie z laserów i prawdopodobnie Luke Skywalker gadający do gracza podczas niektórych misji. Gra, która zebrała na zamkniętym sześć lat temu dwa miliony dolarów nigdy nie przerwała zbiórki (ani podrzucania nowych pomysłów) i w tej chwili ma na swoim koncie już ponad 200 milionów…

… co najwyraźniej nie jest wystarczającą kwotą. Twórcy wciąż oferują coraz to nowe oferty na wirtualne statki które będą do odebrania gdzieś w przyszłości, a kwoty, których za nie żądają są abstrakcyjne. Najnowsza oferta, pakiet Legatus pozwala za jedyne 27 tysięcy dolarów kupić większość dostępnych jednostek. Rzecz w tym, że dostęp do pakietu mają jedynie osoby, które w sklepie Star Citizena zostawili już co najmniej tysiąc. Ktoś chętny?

Źródło: PCGamer

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz