Master of Orion: Conquer the Stars i wsparcie dla modów!

0

Duża aktualizacja gry, a wraz z nią sporo zmian i poprawek.

WG Labs i NGD Studios maja przyjemność poinformować, że dostępna jest już najnowsza, duża i darmowa aktualizacja do gry. Najważniejszą kwestią jest dodanie wsparcia dla modyfikacji Master of Orion. Od teraz gracze mogą tworzyć, dzielić się i instalować popularne mody za pomocą Steam Workshop, które zmieniają rozgrywkę diametralnie i dostosowują ją wedle uznania.

Ponadto, aktualizacja obejmuje zmiany i usprawnienia sztucznej inteligencji w grze, walki taktycznej, interfejsu użytkownika czy mechaniki zabawy – głównie w kontekście grawitacji i zatruwania środowiska planet. Ulepszono również animacje i przerywniki filmowe w grze.

Aby zaktualizować Master of Orion: Conquer the Stars do najnowszej wersji wystarczy uruchomić grę, a proces rozpocznie się automatycznie. Jednocześnie przypominamy o trwającym tygodniu z Master of Orion: Conqer The Stars w usługach Steam i GOG.com. Na obu platformach dystrybucji cyfrowej można kupić różne edycje gry ze zniżką 40% od cen premierowych.

Ta istotna aktualizacja gry i obniżka ceny to doskonała okazja dla nowych graczy, aby wejść w świat strategii 4X i rozpocząć swoją przygodę z galaktyką Oriona. Zaprawieni w bojach przywódcy mogą natomiast powrócić do niej i sprawdzić jak modyfikacje oraz zmiany w mechanice odmieniły ją na lepsze. Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie pod adresem www.masteroforion.eu.

Źródło: Wargaming.net [materiały prasowe]


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz