Mass Effect: Andromeda w 2017

0

Twórcy potwierdzili przybliżoną datę premiery.

Doniesienia o przesunięciu daty premiery Mass Effect: Amdromeda zostały potwierdzone przez BioWare. Ekipa potrzebuje nieco więcej czasu, dlatego kolejna część popularnej serii pojawi się dopiero na początku 2017 roku.

Ostatnio testowaliśmy grę w studiu i widać, że podążamy z nią we właściwym kierunku. Jednocześnie wiemy, że potrzebujemy odpowiedniej ilości czasu, aby mieć pewność, że gra będzie tym czym może i powinna być – to nasze przyrzeczenie od nas wszystkich do wszystkich z was – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Ponadto, BioWare obiecuje większą swobodę działania, nowe światy do zbadania i świetną zabawę. Więcej dowiemy się już 12 czerwca podczas konferencji prasowej EA Play. Wtedy też prawdopodobnie przekonamy się w końcu, jak będzie wyglądała rozgrywka.

Źródło: All Games Delta


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz