Masa materiałów ze Street Fighter V

0

Capcom opublikował dziewięć nowych filmów poświęconych piątej odsłonie serii.

Japoński producent nieustannie przypomina o zbliżającej się premierze Street Fighter V. Wczoraj mogliśmy przeczytać, że gra wystarczy na wiele lat, a dzisiaj otrzymaliśmy mnóstwo nowych materiałów pokazujących produkcję w akcji.

Pierwszy z filmów kontynuuje cykl Character Introduction, w którym omawiane są sylwetki poszczególnych bohaterów. Dotychczas mogliśmy obejrzeć wizerunki Zangiefa, Necalli oraz Nasha. Do grona dołączyła właśnie ciemnowłosa Laura.

Kolejne materiały udostępnione przez Capcom skupiają się na trybie Story Mode dostępnym w grze. Filmy można traktować jako spoilery, dlatego oglądacie na własną odpowiedzialność. W poniższych materiałach zostały przedstawione wątki fabularne Karin, Ryu,  Necalli, Rashida, Nasha, Zangiefa, Chun Li, a także Bishopa.

Street Fighter V trafi do sprzedaży 16 lutego bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Na początek udostępnionych zostanie szesnastu wojowników. Reszta dołączać będzie w formie DLC.

Źródło: Capcom

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz