Marzec w PlayStation Plus

0

Przyszły miesiąc postawi na produkcje indie.

Od kilku (kilkunastu?) miesięcy użytkownicy subskrypcji PlayStation Plus narzekają na poziom udostępnianych co miesiąc gier. Czasami jest w tym sporo przesady, jednakże wielokrotnie można się zgodzić z negatywnymi opiniami. Mimo wszystko, Sony najwidoczniej nie wzięło do serca uwag graczy i zaprezentowało ofertę na marzec. Bezpłatne gry dostępne będą do pobrania od przyszłego wtorku.

Każda z platform otrzyma standardowo po dwa tytuły, z czego na żadną nie trafiła jakakolwiek produkcja z segmentu AAA. Na PlayStation 4 otrzymamy wybrane przez społeczność Broforce oraz Galak-Z. Konsola poprzedniej generacji dostanie Super Stardust HD i The Last Guy. A na przenośną Vitę zdobędziemy Flame Over oraz Reality Fighters. Myślę, że komentarz w tym przypadku jest zbędny, najlepiej poczytać wypowiedzi graczy na facebookowym profilu PlayStation.

1 marca zostaną wycofane z oferty tytuły udostępniane w lutowym rzucie. Mowa tutaj o Helldivers, Nom Nom Galaxy, Persona 4 Arena Ultimax, Grid Autosport, Lemmings Touch i Nova 111. Czym Sony zaskoczy w kwietniu? Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: PlayStation

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz