Mafia III: zapowiedź prezentacji na targach E3

0

Przygotujcie się na nowy zwiastun i moc atrakcji.

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 2:30 czasu polskiego odbędzie się prezentacja dema Mafii III. Zobaczymy w nim nowe fragmenty rozgrywki, jak również poznamy więcej szczegółowych informacji na temat fabuły gry. To jednak nie wszystko, co czeka odwiedzających.

Na stoisku 2K Games pojawią się wróżbici (sic!) odczytujący losy z kart tarota i dłoni, muzyka soul na żywo, fragmenty ulubionych seriali telewizyjnych z lat 60., a także retro fotobudka, która pozwoli na uwiecznienie swojej wizyty w New Bordeaux. Relację z tego, co będzie działo się na stoisku 2K Games będzie można obejrzeć również za pośrednictwem Twittera i Facebooka.

Premiera Mafii III jest zaplanowana na 7 października 2016 roku. Trzecia część popularnej serii trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma w prezencie paczkę Family Kick-Back z wirtualnymi bonusami.

Źródło: Informacja prasowa


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz