Mafia III – prezentacja głównego bohatera

0

Żarty się skończyły.

Podczas targów E3 producent wspominał co nieco o trzeciej części Mafii, a potem nabrał wody w usta. Od imprezy w Los Angeles minęło sporo czasu, ale 2K Games znowu dało o sobie znać. Do Sieci trafił właśnie zwiastun, w którym możemy przyjrzeć się bliżej sylwetce i motywacjom głównego bohatera.

Protagonistą najnowszej odsłony serii będzie czarnoskóry Lincoln Clay, który dopiero co powrócił z wojny w Wietnamie. W tym czasie jego rodzina została zdradzona przez mafię i wymordowana. Clay postawia zemścić się na oprawcach oraz stworzyć nowy gang, który zatrzęsie ulicami miasta.

Mafia III zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 7. października. Oprócz edycji podstawowej do sprzedaży trafi również bogata edycja kolekcjonerska zawierająca między innymi oficjalną ścieżkę dźwiękową na płytach winylowych.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz