Luty w PlayStation Plus

0

Sony opublikowało listę darmowych gier na kolejny miesiąc.

Japoński gigant ogłosił, jakie tytuły posiadacze konta PlayStation Plus dostaną za darmo w lutym. Na liście na kolejny miesiąc zabrakło wielkich i znanych tytułów, nie oznacza to jednak wcale, że te, które się na niej znajdują są słabe. Zresztą przekonajcie się sami.

Posiadacze PlayStation 3 dostaną gry Grid Autosport i Persona 4 Arena Ultimax, z kolei właściciele PlayStation 4 Nom Nom Galaxy. Przenośna konsola Vita otrzyma gry Nova-111 i Lemmings Touch. Ponadto wszyscy uzyskają dostęp do Helldivers: Democracy Strikes Back.

Z początkiem lutego ofertę opuszczą Dragon Age: Origins (PS3), Grim Fandango Remastered (PS4, PS Vita), Hardware: Rivals (PS4), Legends of War Patton (PS Vita), Medal of Honor Warfighter (PS3) oraz Nihilumbra (PS Vita).

Źródło: PlayStation Blog

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz