Logitech to od teraz Logi

0

Firma zmieniła nazwę na bardziej nowoczesną.

Logitech ogłosił, że zmienia nazwę na „Logi”. Co to oznacza w praktyce? Firma nadal ma zamiar produkować urządzenia peryferyjne, z tą jednak różnicą, że w centrum jej zainteresowania znajdzie się teraz styl. Ma być bardziej odważnie i kolorowo.

Logi
Logi

Aby podkreślić wagę zmian, Logi mianowało Alastaira Curtisa pierwszym w historii firmy głównym dyrektorem ds. projektowania. Wkrótce nazwa „Logi” zacznie pojawiać się na nowych produktach. Firma już teraz zapowiedziała, że czeka nas kilka niespodzianek.

W ciągu najbliższego roku Logi ma zamiar zapoznawać klientów ze swoim nowym obliczem za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, mediów społecznościowych, a nawet pudełek wystawionych na sklepowych półkach.

Źródło: Logitech blog

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz