Little Nightmares otrzyma DLC?

0

Koszmarów ciąg dalszy.

Little Nightmares to świetna platformówka 2,5D, która zaliczyła swój debiut pod koniec ubiegłego miesiąca. W recenzji nie szczędziłem dobrych słów o tej produkcji, a jedynym poważnym mankamentem, jaki wyróżniłem to krótki czas gry. Na szczęście, twórcy prawdopodobnie mają plan i wszystko wskazuje na to, że zabawa na dziwacznym statku nie dobiegła jeszcze końca.

Tarsier Studios, odpowiedzialne za stworzenie gry, opublikowało wczoraj krótki zwiastun popremierowy prezentujący oceny, jakie Little Nightmares otrzymało w zagranicznych mediach. W powyższym materiale wideo nie byłoby jednak nic wyjątkowego, gdyby nie jego końcówka. Możemy w niej zobaczyć kompletnie nową scenę, w której występuje mały chłopiec. Czyżby oznaczało to zajawkę kontynuacji lub rozszerzenia? Prawdopodobnie tak, dlatego niedługo z pewnością poznamy kolejne detale.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz