Lista gier na Oculus Rift

0

Posiadacze urządzenia nie powinni narzekać na nudę.

Twórcy Oculus Rifta udostępnili podczas tegorocznej edycji Game Developers Conference listę tytułów, które będą dostępne w dniu premiery urządzenia. Gogle wirtualnej rzeczywistości zadebiutują 28 marca bieżącego roku, a razem z nimi do sklepów trafi kilka interesujących kąsków. Osoby zainteresowane zakupem, dostaną możliwość dokupienia całkiem sporej ilości gier, zarówno tych mniejszych, jak i większych.

Serwis Polygon przygotował dokładny spis produkcji, z uwzględnieniem ceny oraz oceny komfortu z grania. Ta została podzielona na trzy kategorie: moderate (umiarkowany), intense (intensywny) oraz comfortable (wygodny). Informacje o niektórych tytułach są jeszcze niepełne, ale to powinno się zmienić wraz z premierą gogli.

Na początku stycznia bieżącego roku poznaliśmy oficjalną cenę Oculus Rifta. Urządzenie będzie kosztowało 599 dolarów, czyli około 2400 złotych. Do tego należy doliczyć komputer, którego podzespoły będą w stanie wygenerować odpowiednią moc, potrzebną do bezproblemowego wyświetlania wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: Polygon

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz