Lipiec w Games with Gold

0

Xbox One z dwukrotnie większą liczbą gier.

W lipcu abonenci Gold usługi Xbox Live otrzymają w sumie cztery gry. Xbox 360 dostanie Gears of War 3 i Plants vs. Zombies, natomiast Xbox One Assassin’s Creed IV: Black Flag i So Many Me. To chyba jedna z najlepszych ofert do tej pory.

Black Flag ma być dostępny do pobrania przez cały miesiąc, w połowie lipca dołączy do niego So Many Me. Plants vs. Zombies będzie można pobrać od początku miesiąca, 15 lipca zastąpi ją Gears of War 3.

Games with Gold Lipiec
Lipiec w Games with Gold, za: Major Nelson

Lipiec będzie dla abonentów Gold usługi Xbox Live miesiącem wyjątkowym, ponieważ właściciele konsoli Xbox One mają od teraz co miesiąc otrzymywać po dwie darmowe gry. Tymczasem do końca czerwca mogą pobrać za darmo grę Massive Chalice.

Źródło: Major Nelson

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz