Limitowana edycja World War 3 z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

0

Studio The Farm 51 ogłosiło, że z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski wprowadziło do sprzedaży limitowaną wersję okolicznościową gry World War 3. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na Fundację “Sprzymierzeni z GROM”.

Edycja zawiera kolekcję militarnych gadżetów zapakowanych w solidny i praktyczny plecak marki Helikon Tex:

  • folder z kluczem do gry we Wczesnym Dostępie na Steam,

  • limitowany T-shirt,

  • plakat okolicznościowy,

  • plecak Helikon Tex,

  • naszywki World War 3 i Fundacji “Sprzymierzeni z Grom”,

  • nieśmiertelnik i przypinka metalowa z logiem gry.

Zestaw jest do nabycia przez serwis Allegro.pl w cenie 333 zł.

https://allegro.pl/world-war-3-edycja-specjalna-100-lat-niepodleglej-i7663045126.html?fbclid=IwAR09l_REcJGPaWV3Vj8QUeDz08ESLGTmYmDmtCyBOcYAtN7ZwHJ9-p_ZzpE

Wspieramy polskich weteranów

Całość zysków ze sprzedaży przekazana będzie na Fundację “Sprzymierzeni z GROM”, której celem jest wsparcie socjalne i organizowanie opieki zdrowotnej dla funkcjonariuszy służb mundurowych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w wyniku pełnienia służby w kraju lub za granicą oraz działania wspomagające ich rodziny w celu przezwyciężenia trudnej sytuacji życiowej i wyrównywania szans. Więcej informacji o fundacji: https://fundacja-sprzymierzeni.pl/. Sprzedaż edycji limitowanej trwa do 21.11.2018 r. lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: The Farm 51 [Informacja prasowa]

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz