Legendarne trasy na zwiastunie Assetto Corsa

0

Tak wyglądają efekty laserowego skanu.

Wydawnictwo Techland opublikowało polską wersję najnowszego zwiastuna Assetto Corsa prezentującego legendarne trasy.Na potrzeby gry tory odtworzone zostały przy pomocy technologii skanu laserowego. Efekt finalny możecie podziwiać poniżej:

Każda detal, zagłębienie, czy profil tarki – każdy rozgrzany Słońcem zakręt albo chłodny, zacieniony podjazd… Jeżeli istnieje na prawdziwym torze – istnieje w Assetto Corsa! W tej grze nie ma marginesu umownego ustalenia! Tylko realizm – czytamy w znajdującym się pod filmem opisie.

W grze pojawi się w sumie 15 torów w 24 konfiguracjach. Twórcy zadbali o detale, takie jak temperatury powietrza panujące na torze, czy symulacje śladów opon i pór dnia. Assetto Corsa trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia.

Źródło: Techland


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz