Łatka do Batmana w sierpniu

0

Pecetowa wersja Batman: Arkham Knight wkrótce otrzyma aktualizację.

Na oficjalnej stronie internetowej Batman: Arkham Knight w platformie Steam pojawiła się informacja, że już w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy łatka, która naprawi część problemów związanych z wydajnością pecetowej wersji gry. Oto pełna treść komunikatu:

Warner Bros. Interactive Entertainment, Rocksteady i nasi współpracownicy mają w planach wypuszczenie w sierpniu łatki dla graczu, którzy posiadają już grę. Aktualizacja naprawi sporo błędów, o których pisaliśmy 27 czerwca. Dodatkowych informacji udzielimy w nadchodzących tygodniach, kiedy będziemy kończyć prace nad łatką.

Chcielibyśmy również podziękować wam za cierpliwość i bezcenne wsparcie. Ciągle przyglądamy się i słuchamy, czy nie pojawiły się kolejne problemy, a także dążymy do udostępnienia wszystkim pełnej aktualizacji tak szybko, jak to tylko możliwe.

Czy oznacza to koniec problemów z Batman: Arkham Knight? Niekoniecznie. Niedawno wypłynęła informacja jakoby gra miała stać się w pełni grywalna dopiero jesienią. Na razie nie wiadomo też, czy wraz z sierpniową aktualizacją wznowiona zostanie sprzedaż pecetowej wersji Batman: Arkham Knight.

Źródło: Steam

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz