Lara Croft: Relic Run

0

Słynna pani archeolog znów zawita na platformy mobilne.

Lara Croft: Relic Run to oparta na modelu free-to-play gra zręcznościowa dedykowana urządzeniom przenośnym, która powstała dzięki współpracy Square Enix, Crystal Dynamics i Simutronics.

Chociaż osią Lara Croft: Relic Run jest bieg, twórcy obiecują sporą różnorodność rozgrywki i płynne przechodzenie pomiędzy akrobacjami, walką, prowadzeniem pojazdów i starciami z bossami, wśród których znajdzie się nawet słynny T-Rex. Nie zabraknie też całej masy przedmiotów kolekcjonerskich.

Galeria zdjęć:

Lara Croft: Relic Run powstaje z myślą o systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone 8. Na razie gra dostępna jest jedynie w Holandii, gdzie poddawana jest testom. W ciągu nadchodzących miesięcy zadebiutuje również w innych krajach.

Źródło: tombraider.tumblr.com

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz