Kwiecień w Games with Gold

0

Microsoft tym razem przeszedł sam siebie.

Larry „Major Nelson” Hryb ogłosił właśnie listę darmowych tytułów na kwiecień w Games with Gold. W kolejnym miesiącu abonenci Xbox Live Gold dostaną The Wolf Among Us i Total Overdose dla Xboksa One oraz Dead Space i Saints Row 4 dla Xboksa 360.

The Wolf Among Us i Dead Space będzie można pobrać na początku, a Total Overdose i Saints Row 4 od połowy miesiąca. Dead Space i Saints Row 4 dostępne są również w ramach wstecznej kompatybilności. Pobiorą je zatem również posiadacze konsoli Xbox One.

Ostatnie miesiące były bardzo owocne dla abonentów Xbox Live Gold. Wygląda na to, że w kolejnym tendencja ta się utrzyma. Z końcem marca z ofery Games with Gold znikną Sherlock Holmes: Crimes and Punishment oraz pierwsza odsłona serii Borderlands.

Źródło: Microsoft


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz