Kulisy powstawania komentarza w grze FIFA 18

0

Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski w akcji.

EA Sports Polska opublikowało nowy materiał wideo promujący grę FIFA 18. Film prezentuje kulisty powstawania profesjonalnego komentarza sportowego z udziałem Dariusza Szapkowskiego i Jacka Laskowskiego. Obu można było usłyszeć także w poprzednich częściach popularnej piłkarskiej serii. Specjalnie na potrzeby nowej odsłony cyklu nagrano zupełnie nowe komentarze.

FIFA 18 zadebiutuje już 29. września. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xbox 360. Twarzą nowej odsłony cyklu jest Christiano Ronaldo, który brał udział w sesjach motion-capture. Dzięki technologii Real Player Motion zawodnicy będą poruszali się jak żywi, a sama rozgrywka będzie jeszcze bardziej realistyczna.

Źródło: EA Sports Polska

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz