Kratos w twoim domu. Wypasiona kolekcjonerka God of War

0

Robi wrażenie.

Wydawcy coraz częściej eksperymentują przy edycjach kolekcjonerskich swoich gier. God of War również doczeka się specjalnego wydania, które z pewnością przypadnie do gustu kolekcjonerom oraz fanom serii.

Stone Mason Edition (nazwa kolekcjonerki) zawierać będzie płytę z grą, sporo cyfrowych dodatków (komiks, motyw do konsoli, itp.), 5-centymentrową figurkę braci Huldra, mapę, breloczek z głową Mimira, litografię, pierścień, elegancki limitowany steelbook oraz gwóźdź programu, czyli 23-centymentrową figurkę z Kratosem oraz jego synem Arteusem.

Za całośc przyjdzie nam zapłacić 149 dolarów, czyli trochę ponad 500 złotych. Wydanie trafi do sprzedaży 30 czerwca, co oznacza, że dostępne będzie już po premierze gry. Ta ma zadebiutować w marcu, aczkolwiek na tę chwilę nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: Sony Santa Monica

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz