Kontynuacje polskich gier, w które chcemy zagrać

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

SERIA WIEDŹMIN

A to zaskoczenie! Niemożliwe! Kto by się spodziewał, że oczekuję czwartej odsłony najpopularniejszej polskiej serii, której trzecia odsłona jest jednym z lepszych RPG-ów w historii całej branży wirtualnej rozrywki? Pewnie nikt… A tak całkowicie serio, to cały czas mam nadzieję, że CD Projekt RED nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym temacie i zaraz po skończeniu prac (ha ha ha) nad Cyberpunkiem 2077, weźmie się za kolejną produkcję osadzoną w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Wątek Ciri i Geralta (recenzja Krew i Wino) został już definitywnie zakończony, dlatego w „czwórce” sprawdziłoby się wykreowanie własnego wiedźmina, a akcję można byłoby osadzić na wiele lat przed wydarzeniami z growej trylogii. Możliwości jest wiele, wystarczy chcieć, a że marka jest nośna, to na pewno będzie się komuś chciało.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz