Kontynuacje polskich gier, w które chcemy zagrać

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DYING LIGHT

Dobrze, dobrze, to już ostatni tytuł z tego zestawienia poświęcony grze Techlandu. Dying Light (recenzja) to absolutna klasyka (choć jeszcze młoda) polskich gier wideo. Zaraz obok trzeciej odsłony Wiedźmina, jest to tytuł, który najlepiej na świecie pokazuje zdolności rodzimych twórców. Wydane wcześniej Dead Island było ciekawe, ale dopiero przy okazji tej produkcji, Techland wspiął się na wyżyny swoich umiejętności, przypieczętowując swój sukces świetnym rozszerzeniem, The Following (recenzja).

Kontynuacja wydaje się być oczywista, aczkolwiek twórcy „jedynki” na tę chwilę nie dają nam zbyt wielu powodów do radości. O potencjalnym sequelu jest cicho, co można odebrać dwojako – temat jest martwy, ponieważ Techland nie chce ponownie pakować się w klimaty zombie, albo prace już wystartowały, tylko na razie są w zbyt wczesnej fazie, żeby warto było dzielić się czymkolwiek z fanami.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz