Kontynuacje polskich gier, w które chcemy zagrać

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

SERIA CALL OF JUAREZ

Cykl Call of Juarez jest bardzo nierówny pod względem jakości. Rolą pierwszej odsłony było przetarcie szlaków dla następnych części, ale już wtedy widać było ogromny potencjał w marce. Więzy Krwi z kolei oferowały przemyślaną i przyjemną rozgrywkę, stając się tym samym moją ulubioną odsłoną. Następnie przyszedł The Cartel, którego największym grzechem nie było zrezygnowanie z klimatu Dzikiego Zachodu, ale ogólna beznadziejna – począwszy od gameplayu, poprzez grafikę, a na lokacjach kończąc.

Z kolei Gunslinger (recenzja) pokazał, że kontynuacje nie zawsze muszą trzymać się utartych schematów i czasami pójście pod prąd bywa rozsądnym rozwiązaniem. Chciałbym jednak, aby następna część Call of Juarez oferowała bardziej realistyczną wizję świata. Może sukces Red Dead Redemption 2 przypomni Techlandowi, że westernowa tematyka też jest spoko. Bo przecież jest, prawda?

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz