Kontynuacje polskich gier, w które chcemy zagrać

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

CHROME

Domyślam się, że temat kontynuacji Chrome nie jest zbyt pożądany w siedzibie Techlandu. Wrocławska firma po sporym sukcesie pierwszej odsłony rozpoczęła pracę nad „dwójką”, która miała być pod wieloma względami lepsza i bardziej dopracowana od oryginału. Grafiki promocyjne, jakie swego czasu trafiły do Sieci prezentowały się rewelacyjnie, i wszystko wskazywało na to, że polski producent przygotuje porządną strzelankę science-fiction na światowym poziomie.

Po drodze, priorytety Techlandu uległy zmianom, a samo studio z pewnością na tym nie straciło (sukces Call of Juarez, Dead Island i Dying Light jest tego potwierdzeniem), jednakże i tak po cichu liczę, że gdzieś tam, ktoś po cichutku pracuje nad Chrome 2. Ta marka miała ogromny potencjał, szkoda, że nie został odpowiednio wykorzystany.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz