Kontynuacje polskich gier, w które chcemy zagrać

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

SERIA EARTH

Pierwsza odsłona Earth o podtytule 2140 zadebiutowała w czerwcu 1998 roku. W ciągu dwudziestu lat cykl uzupełniły dwie kolejne części, z czego całkiem udana „trójka” swoją premierę zaliczyła w 2005 roku. Od tamtej pory o marce zrobiło się cicho, i nic nie wskazuje na to, że sytuacja może kiedykolwiek ulec zmianie. Gdy dołożymy do tego małą popularność strategii czasu rzeczywistego wśród współczesnych graczy, wychodzi na to, że Earth jest już zatęchłym trupem.

Mimo to, z chęcią przytuliłbym kolejną część, która nie wprowadzałaby zbyt wielu nowości w rozgrywce, ale za to oferowała świetną oprawę graficzną, dostosowaną do obecnych standardów. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku byłby remaster pierwszego epizodu, tylko kto mógłby podjąć się takiego zadania?

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz