Kontynuacje polskich gier, w które chcemy zagrać

1

POPRZEDNIA

PAINKILLER

Painkiller to taki nasz polski rodzyneczek, gra która odniosła duży sukces za granicą i do dzisiaj jest miło wspominana przez starszych graczy. Serię zapoczątkowało studio People Can Fly, które następnie straciło prawa do marki. Ta została przewertowana przez innych producentów, w tym przez The Farm 51, czyli kolejnego rodzimego producenta. Ostatnia odsłona Hell & Damnation była całkiem udana, ale od jej premiery minęło już prawie sześć lat.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby zdecydowano się ponownie spróbować z Painkillerem, z nowym silnikiem graficznym i jeszcze bardziej wymyślnymi lokacjami oraz rodzajami broni. Nowy Doom oraz Wolfensteiny udowodniły, że staroszkolne strzelanki nadal są w cenie, dlatego warto byłoby wykorzystać ten trend. Nie bez powodu zapowiedziano czwarty epizod Serious Sama.

POPRZEDNIA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz