Konsolowe wydanie XCOM 2 w planie wydawniczym Cenegi

0

Przy okazji udostępniono nowy zwiastun.

Cenega poinformowała, że zajmie się dystrybucją gry XCOM 2 na terenie Polski. Produkcja w wersji na komputery osobiste zadebiutowała na początku bieżącego roku, natomiast edycja konsolowa trafi do sprzedaży za kilka miesięcy, 9 września. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Firaxis z sukcesem rozwinęło markę XCOM sprawiając, że XCOM 2 zdobył uznanie zarówno recenzentów jak i fanów. Wielu graczy konsolowych prosiło o przeniesienie tej gry na ich platformy, więc ucieszy ich informacja, że już we wrześniu tego roku będą mogli dołączyć do ruchu oporu. – powiedział Matt Gorman, wiceprezydent ds. marketingu w 2K.

Osoby, które zdecydują się na zamówienie gry przed premierą otrzymają bonus pod postacią Resistance Warrior Pack, składający się z nowych opcji personalizacji żołnierzy, dodatku „Survivor of the World War” oraz kolejnego rekruta dostępnego w barakach statku Avenger.

XCOM 2 w wersji pecetowej otrzymał od nas bardzo wysoką notę końcową, dlatego tym bardziej wyczekujemy edycji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej o grze przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz