Konkurs z World of Warplanes

7

W ubiegłym miesiącu World of Warplanes otrzymało dużą aktualizację 2.0, która wprowadziła do gry szereg większych i mniejszych modyfikacji. Produkcja Wargaming.net została wzbogacona o nowy tryb gry „Podbój”, dodatkowe typy samolotów (myśliwce, myśliwce wielozadaniowe, myśliwce ciężkie, samoloty szturmowe i bombowce), zmodyfikowane cele rozgrywki, usprawniony system odradzania oraz poprawioną grafikę i interfejs.

Z tego właśnie względu, wspólnie z Wargaming.net przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest aż 20 kluczy zawierających samoloty Fw56 (tier 2), F2A (tier 3) oraz 2 dodatkowe miejsca w hangarze. Żeby stać się posiadaczem jednego z kluczy, należy odpowiedzieć na następujące pytanie:

CO LUBISZ NAJBARDZIEJ W GRZE WORLD OF WARPLANES? KRÓTKO UZASADNIJ.

W komentarzu wpisz JEDEN powód, za który cenisz sobie grę Wargamingu wraz z krótkim uzasadnieniem.

Konkurs trwa od 20 do 23 listopada 2017. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Zwycięzców wyłonimy 24 listopada 2017, a ich odpowiedź zostaną opublikowane na stronie konkursu. Powodzenia!

PARTNEREM KONKURSU JEST:

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja7 komentarzy

  1. Grę World of Warplanes lubię za bardzo dobrze odwzorowane modele samolotów. Gra dzięki tej szczegółowości jest po prostu piękna .

  2. World of Warplanes jest naprawdę świetną i bardzo dobrze zrobioną grą. Największa jej zaleta to bardzo realistyczna grafiki oraz realne samoloty. Nie ma większości maszyn ale liczę na pojawienie się ich w niedalekiej przyszłości.

  3. W World od Warplanes najbardziej lubię arcadeowy styl gry, który sprawia że starcia są bardzo dynamiczne i fascynujące. Kolejnym aspektem, który mi się bardzo podoba są wysokiej jakości odwzorowane samoloty.

  4. Gre world of warplanes lubie za to jak fajnie się lata samolotami i jak łatwo jest być na pierwszym miejscu w rankingach bitewnych i fajnie jest gnębić innych graczy.

Zostaw komentarz