Konkurs z Good Loot

24

 

MAMY ZWYCIĘZCÓW!!!

KREVE

Gadżety różne oblicza mają. Ale wszystkie bledną, przy… pudełku po pizzy. Każdy gracz głodnieje, każdy gracz w końcu stwierdza, że kuchnia jest zbyt daleko żeby wędrować tam kilka razy dziennie po pożywienie. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i bez odchodzenia od komputera możemy sobie takiego pudełko zapewnić. Oczywiście z pizzą w środku, która zapewni niezbędny zastrzyk energii podczas multiplayerowej sesji. Dziwnym trafem, gdy pizza zostaje zjedzona, pudełko pozostaje na naszym stanowisku i leży tam całymi tygodniami. Jest to gadżet z gatunku praktycznych. Gdy trzeba na szybko coś zapisać – mamy pod ręką pudełko. Gdy podkładka pod mysz się gdzieś zapodzieje – mamy pudełko. Jeśli zaś chcemy zwiększyć jego walory estetyczne, możemy markerem domalować logo ulubionej gry unikając jednocześnie zarzutów o niechlujstwo na biurku. Niech żyje pudełko po pizzy – gadżet który posiadało 95% graczy!

ŁUKASZ

„A niechaj narodowie wżdy postronni znają, że geeki swych bohaterów mają i się nimi chwalą”. Praktycznie każdy bohater ten dobry, czy zły ma swoje logo. Batman, spiderman, superman, flash, nawet pan Edzio – listonosz z serialu komediowego krążył z symbolem Poczty Polskiej. Co prawda bohaterowie również posiadają swoje kostiumy, charakterystyczne bronie i bryki, ale widok dorosłego faceta chodzącego w obcisłych rajtuzach niczym Robin Hood, albo w samych bokserkach pomalowany na zielono niczym Hulk wręcz zakończyło by się wizytą w pokoju bez klamek. Tak więc aby być dumnym geekiem inwestuje w ..koszulki. Punisher, Batman, Spiderman – każdą z nich noszę dumnie i mimo, że to tylko koszulka – czuje jakbym był takim super bohaterem. Czego chcieć więcej mi do szczęścia? Kolejnych koszulek : )

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę! Ze Zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.
Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE!
Polub nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

———————————–

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję oraz pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. Wspólnie z Cenegą przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są dwa zestawy gadżetów (koszulka Assassin’s Creed: Origins, breloczek z Gwiezdnych Wojen i skarpety Marvela) z najnowszej kolekcji Good Loot. Żeby mieć szansę na wygraną, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki gadżet powinien posiadać każdy gracz? Krótko uzasadnij.

W komentarzu wymień JEDEN gadżet (koszulka z logo gry, kubek, itp.), który powinien dołączyć do kolekcji prawdziwego geeka wraz z krótkim uzasadnieniem.

 

Konkurs trwa od 28 listopada do 2 grudnia 2017. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 3 grudnia 2017, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie konkursu. Powodzenia! Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Nie zapomnij również udostępnić konkursu na facebooku!

Partnerem konkursu jest:

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja24 komentarze

  1. Gadżety różne oblicza mają. Ale wszystkie bledną, przy… pudełku po pizzy. Każdy gracz głodnieje, każdy gracz w końcu stwierdza, że kuchnia jest zbyt daleko żeby wędrować tam kilka razy dziennie po pożywienie. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i bez odchodzenia od komputera możemy sobie takiego pudełko zapewnić. Oczywiście z pizzą w środku, która zapewni niezbędny zastrzyk energii podczas multiplayerowej sesji. Dziwnym trafem, gdy pizza zostaje zjedzona, pudełko pozostaje na naszym stanowisku i leży tam całymi tygodniami. Jest to gadżet z gatunku praktycznych. Gdy trzeba na szybko coś zapisać – mamy pod ręką pudełko. Gdy podkładka pod mysz się gdzieś zapodzieje – mamy pudełko. Jeśli zaś chcemy zwiększyć jego walory estetyczne, możemy markerem domalować logo ulubionej gry unikając jednocześnie zarzutów o niechlujstwo na biurku. Niech żyje pudełko po pizzy – gadżet który posiadało 95% graczy!

  2. Najważniejsza rzecz dla gracza to kochająca osoba, która beędzie dbała o to byśmy mieli co jeść, by odpowiednio często zażywać kąpieli słonecznych, by umiała pocieszyc nas gdy przegraliśmy i najważniejsze by cieszyła się z naszych sukcesów w czasie grania:)

  3. Każdy gracz powinien posiadać figurkę swojego ulubionego bohatera. Mógłby zabierać ją z sobą do pracy, kina, szkoły… tak gdyby zatęsknił za swoim wirtualnym przyjacielem i jego przygodami… mógłby przeżywać je z nim w realu! Mógłby zasypiać ze swoim ulubieńcem i budzić się obok niego… figurka to zdecydowany niezbędnik każdego gracza. ;)

  4. „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, że geeki swych bohaterów mają i się nimi chwalą”. Praktycznie każdy bohater ten dobry, czy zły ma swoje logo. Batman, spiderman, superman, flash, nawet pan Edzio – listonosz z serialu komediowego krążył z symbolem Poczty Polskiej. Co prawda bohaterowie również posiadają swoje kostiumy, charakterystyczne bronie i bryki, ale widok dorosłego faceta chodzącego w obcisłych rajtuzach niczym Robin Hood, albo w samych bokserkach pomalowany na zielono niczym Hulk wręcz zakończyło by się wizytą w pokoju bez klamek. Tak więc aby być dumnym geekiem inwestuje w ..koszulki. Punisher, Batman, Spiderman – każdą z nich noszę dumnie i mimo, że to tylko koszulka – czuje jakbym był takim super bohaterem. Czego chcieć więcej mi do szczęścia? Kolejnych koszulek : )

Zostaw komentarz