KONKURS: RUDY 102 CZEKA NA WAS!

267

Rudy 102

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

Mat
Kruszyna

Damian
Kingsize

Magdalena
ŚWIDER

Stefan
Ułan

Michał
Chyży

Darek
Wilczur

Patryk
Chrobry303

Sebastian
Samotnik

Bartłomiej
Szczęściarz

Kamil
BRZASK

 Ze Zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE! Polubcie nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

—————-

Legendarny polski czołg z kultowego serialu „Czterej pancerni i pies” jest już dostępny w World of Tanks na konsolach (PlayStation 4 i Xbox One). Dzięki naszym przyjaciołom z Wargaming.net mamy dla Was 10 konsolowych kodów na tę wspaniałą maszynę!

ZADANIE KONKURSOWE:

Rudy 102 zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskich seriali.
A jak Ty nazwałbyś swój czołg do zadań specjalnych?

Proponowane nazwy prosimy umieszczać komentarzach poniżej :-)

Konkurs trwa do 17 do 19 marca 2017. Zwycięzców poznamy już 22 marca 2017! Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu.

*zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy.

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja267 komentarzy

  1. Co to w ogóle za konkurs!! Może ktoś mi wytłumaczy co oznacza słowo chyzy i co w nim jest takiego fajnego żeby tak nazwać czołg? Nie ujmując nic zwycięzcom

      • Sam jesteś żenada :-D konkurs tego typu to zabawa a wy tu płaczecie jakby wam koło nosa milion złotych przeszło :-D nauczcie się przegrywać!! :-p

Zostaw komentarz