KONKURS NR 7: PIRAMIDA

284

SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ/AŚ >>>

Podaj JEDNĄ cechę, którą powinien odznaczać się wprawny Asasyn i krótko uzasadnij!

W komentarzu na tej stronie podaj:
1. platformę, na którą chcesz otrzymać grę Assassin’s Creed: Origins (PS4/XO/PC)
2. odpowiedź konkursową wraz z krótkim uzasadnieniem

Konkurs trwa od 2 do 4 stycznia 2018.  Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 8 stycznia 2018, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie akcji. Powodzenia!

*  Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj.       

Partnerem konkursu jest:

Media Expert

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja284 komentarze

 1. 1. PC
  2. Asasyn powinien charakteryzować się przede wszystkim roztropnością. W najgorszych sytuacjach ani siła, zręczność czy też spostrzegawczość nie pomogą. Przy odpowiednim dobraniu środków i zaplanowaniu całej akcji szanse na niepowodzenie są bardzo niskie – z drugiej strony jest czynnik losowy, który może wpłynąć na całą sytuację. W tej kwestii roztropność również jest kluczowa – decyzja o rozpoczęciu, przerwaniu czy przeprowadzeniu zaplanowanej akcji jest najważniejsza.

 2. 1. XO
  2. Nijaki – tak, aby nie rzucał się w oczy, aby nikt na niego nie zwracał uwagi by mógł spokojnie i niepostrzeżenie się zbliżał do swoich ofiar.

 3. 1. PC
  2. Asasyn powinien charakteryzować się przede wszystkim zwinnością. Asasyni powinni działać szybko i cicho, w końcu swoje ofiary zabijają z zaskoczenia i tak, by wróg jak najpóźniej zorientował się, co się dzieje. Zabójca nie może poruszać się jak słoń w składzie porcelany, musi także niepostrzeżenie dostać się we wrogi obszar jak i tak samo z niego zbiec. Bez zwinności pozostałe cechy Asasyna nie wystarczają do tego, by był on skuteczny i dobry w swojej profesji.

 4. 1. PC
  2
  Asssasyn powinien być oddany walce ze złem.
  Jeżeli Assassyn wie, że dane polecenie od bractwa nie będzie dobre, powinien zrobić to tak jak uważa, a nie jak jest mu rozkazane.

 5. 1. PS4
  2. Przebiegłość to najważniejsza cecha asasyna dzięki której może być dwa kroki przed swoimi przeciwnikami.

 6. 1. PC
  2. Każdy Assassyn powinien być przede wszystkim inteligentny. Musi on tworzyć plan swojej misji i przewidywać wszystkie komplikacje które mogą nastąpić. Jeśli podczas wykonywania zadania okaże się, że cel np. posiada większą obstawę od spodziewanej, zabójca musi mieć przygotowane na tą okazję co najmniej kilka wariantów. Tak samo każdą zmianę pogody powinien wykorzystać. Deszcz sprawia, że trudniej jest zlokalizować cel, za to łatwiej jest zniknąć po jego likwidacji.

 7. 1. PC

  2. Zdecydowanie nieugięty, assasyn często działa wbrew prawu, często ludzie nie rozumieją jego działań. On natomiast nie może się ugiąć tylko trzymać na swoim po to, by osiągnąć swój cel :)

 8. 1. PS4
  2.Cechą jaką winien odznaczać się prawdziwy Asasyn jest bez dwóch zdań pragmatyzm, ponieważ to on ostatecznie wybiera między czyimś życiem a śmiercią, a każdy taki wybór, niezależnie jaki by nie był, niesie za sobą nieodwracalne skutki dla obu stron, które on powinien umieć przewidzieć. Bo tak już jest, że zabić w sekundę potrafi każdy, a darować życie wrogowi, kiedy wymaga tego większa sprawa jest o wiele trudniej.

 9. 1.PC
  2. Uważam, że wprawny Asasyn powinien oznaczać się mądrością. Dzięki niej możemy wybrać czy coś jest złe czy dobre, a także dokonać chłodnej analizy, jak powinniśmy zareagować w danej sytuacji. Ostatnią, najważniejszą sprawą jest to, że człowiek mądry, wie, że nigdy nie należy spoczywać na laurach i zawsze należy ćwiczyć swoje ciało i umysł bybyć wprawnym Asasynem. Nie dążyć do tego aby zdarzały się nam pojedyncze zwycięstwa, lecz aby całkowicie wyeliminować porażki. Dlatego też wiedza jest bezcenna oraz jest niesamowicie potężną bronią.

 10. 1:PC
  2: Cecha: Przeciętny wygląd
  Dlaczego: Asasyn to osoba, która musi wtapiać się w tłum, nie może zostać rozpoznana. Dlatego przeciętna twarz, nie wyróżniająca się żadnym znakiem specjalnym (blizny, tatuaże) jest wymogiem specjalnym. Przeciętna twarz ma tę cechę, że nie zostaje w pamięci świadków oraz bardzo szybko znika w tłumie. Porządny asasyn nie chciały przecież, żeby został zapamiętany jako „Ten z blizną na oku”, czy „Miał tatuaż w okolicy karku”. Spaliłoby to całą akcję, oraz ułatwiło poszukiwania wszystkim wrogom. Także, chcesz być dobrym zabójcą? Wyglądaj jak przeciętny sprzedawca bakłażanów i smalcu.

 11. 1.PS4
  2. Assasyn powinien charakteryzować się inteligencją ponieważ żadne inne umiejętności nie da mu tylu możliwość wykonania swojego zadania jak dobry plan z kilkoma wyjsciami awaryjnymi

 12. 1.PS4
  2.Prawdziwy Asasyn powinien cechować się wrodzoną inteligencją, gdyż inteligencja jest zdolnością wnikliwej analizy oraz adaptacji do otoczenia oraz umiejętnością wykorzystania posiadanej wiedzy w należyty sposób co jest kluczowe w bractwie Asasynów.

 13. PC

  W mojej opinii Asasyn powinien cechować się nadzwyczajną sprawnością fizyczną. Dlaczego? Ponieważ w razie ewentualnego wykrycia przez wrogów będących w takiej wielkiej ilości, że niemogłby sobie poradzić z nimi w zwartej walce mógłby uciec a także wykorzystać swą sprawność do wspinania się po krawędziach i wyższych obiektach dla osób o mniejszej sprawności byłoby trudne do pokonania. Także sprawność by się przydała w walce, otóż podczas walki w zwarciu potrzeba wielu sił aby zadawać bronią białą ciosy, które przyprawią oponenta o śmierć. Sprawność także przyda się w sytuacjach, kiedy o czyimś losie decysują sekundy.

 14. 1. XONE
  2. Powinien być WYRAFINOWANY. Swoje zadania powinien wykonywać precyzjnie. Nadawać im styl, żeby ich skutki nie dawały wątpliwość że zrobił to profesjonalista.

 15. 1.Ps4
  2. Moim zdaniem assasyn powinien być sprawiedliwy dlatego że podążanie za kodeksem i prawda nigdy nie jest łatwe jak wówczas w 1 częściach znany nam Altair

 16. 1. PC
  2. Każdy Asasyn powinien przede wszystkim umieć uczyć się na błędach. Jeśli nie wyciąga wniosków i lekcji ze swoich czynów to nie tylko się nie rozwija, ale wręcz tonie.

Zostaw komentarz