Konkurs nr 4: PIŁKARZ

993

 

Mamy Zwycięzcę! Sprawdź wyniki na głównej stronie akcji >>>

Twarzą tegorocznej FIFY został Cristiano Ronaldo. A kto Twoim zdaniem powinien znaleźć się na okładce gry FIFA 19? Wytypuj idealnego kandydata i krótko uzasadnij!

W komentarzu na tej stronie podaj:
1. platformę, na którą chcesz otrzymać grę FIFA 18 (PS3/PS4/X360/XO/PC)
2. odpowiedź konkursową wraz z krótkim uzasadnieniem

Konkurs trwa od 21 września do 23 września 2017. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 28 września 2017, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie konkursu. Powodzenia!

*  Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj

Partnerem konkursu jest:

Media Expert

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja993 komentarze

 1. 1. PC
  2. Na okładce FIFY 19 powinien zostać Gianluigi Buffon, za rok najprawdopodobniej kończy karierę dlatego taka legenda jak on zasługuje na wyróżnienie

 2. XO
  Mój młody najchętniej znów zobaczył by Ronaldo… to jego idol. Także niech będzie Ronaldo… może tylko z inną fryzurą ;)

 3. 1.Xbox One
  2.Idealnym kandydatem na okładkę FIFA 19 jest ponownie Cristiano Ronaldo. Według mnie współpraca z EA jest tym co szukało EA, od początku swojej popularności. Na nim bazowała gra FIFA 18, i to dzięki niemu w dużej mierze powstała ta gra. Jest uznawany w tym momencie za najlepszego piłkarza na świecie i w FIFA 19 on jeszcze raz zawita.

 4. 1. PC
  2. Luka Modrić – piłkarz kompletny: rozgrywanie piłek, podania, podania prostopadłe, dośrodkowania i strzały są idealne. Dzięki niemu tacy napastnicy jak Cristiano Ronaldo oraz Karim Benzema mogą strzelać przepiękne bramki i ciszyć się z wygranych meczów.

Zostaw komentarz