KONKURS NR 4: MIASTECZKO

97

SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ/AŚ >>>

Co podobało ci się najbardziej w grze South Park: Kijek Prawdy? Wymień jedną rzecz i krótko uzasadnij!

W komentarzu na tej stronie podaj:
1. platformę, na którą chcesz otrzymać grę South Park: The Fractured But Whole
2. odpowiedź konkursową wraz z krótkim uzasadnieniem

Konkurs trwa od 30 grudnia do 1 stycznia 2017.  Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 8 stycznia 2018, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie akcji. Powodzenia!

*  Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj.     

Partnerem konkursu jest:

Media Expert

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja97 komentarzy

 1. 1. PC
  2. W „South Park: Kijek Prawdy” najbardziej podobały mi się umiejętności specjalne postaci, w które wcielał się gracz, jak i ich towarzyszy. Wszystko było pokazane w mistycznym stylu, a połączenie mocy ataku, jak i ich normalność/pospolitość dodaje im niemałego animuszu :)

 2. 1.ps4
  2.NAJLEPSZY MOTYW to wycieczka do Kanady w misji o dźwięcznej nazwie „oh Kanada”
  Wszystko wygląda jak żywcem wyjęte z serialu i nie wyobrażam sobie, żeby mogło wyglądać inaczej. Kanada jest wiernie odwzorowana, tak samo jak jego bohaterowie.,niedźwiedzie ,króliki i dużo jaskiń- jak to w Kanadzie-kto był ten wie :)
  Zmienia się grafika by jeszcze bardziej pokazać jak nieładna to kraina.Da się odczuć na kilometr ,że nikt nie pała chęcią bycia Kanadyjczykiem.
  Prze-genialna misją w której przedzieramy się przez jaskinie i pola by dopadać co większych przeciwników oczywiście w prześmieszny sposób pokazanych-jak to w Kanadzie .

 3. 1. PC
  2. Humor – wiadomo, że serial South Park ma strasznie kontrowersyjny i specyficzny humor – tak też i gra jest przepełniona (jak dla mnie) fantastycznymi żartami, niespotykanymi w innych grach postaciami, szokującymi zwrotami akcji oraz wyróżniającymi się lokacjami.

 4. 1. PC.
  2. Niewiele jest gier, w których można porozmawiać z Jezusem, a potem dodać go do znajomych. A w „South Park: Kijek Prawdy” takie rzeczy są na porządku dziennym, tak samo jak sub-boss w postaci pedofila, któremu odpłacamy pięknym za nadobne. Czyli kijkiem za kijek! Ale i tak nic nie zastąpi uczucia własnej zarąbistości posiadania tak znamienitego kumpla jak Odkupiciel na swoim profilu… Aż się Kijek lasuje!

 5. 1.PC
  2.W pierwszej części gry najbardziej podobało mi się idealne odwzorowanie miasteczka South Park i jego mieszkańców. Grafika była żywcem wyjęta z serialu, każda postać i budynek nie różniła się niczym od pierwowzoru. Przechodząc grę można mieć wrażenie że bierze się udział w dłuższym i interaktywnym odcinku serialu.

 6. 1. PC
  2. Najbardziej podobał mi się meta-humor i autotematyczne odwołania do innych gier komputerowych, rynku wydawniczego oraz klasycznej fantastyki. Kocham South Park właśnie za tę zjadliwą satyrę i naprawdę uważam ten serial, za jedną z najlepszych form współczesnej publicystyki. Wydaje mi się, że wzięcie na warsztat gatunku o super-bohaterach w nowej części, może być równie fajne!

 7. najbardziej podoba mi się autentyczność gry – życiowe sytuacje , poczucie humoru , dialogi wszytsko na najwyższym poziomie , wykorzystywanie zręczności i inteligencji bohaterów

 8. 1. PC
  2. Statek obcych – nie żebym miał jakieś fetysze, ale cała ta akcja była tak absurdalna i kontrowersyjna, że to był ten moment kiedy stwierdziłem, że to jest granica którą gra śmiało przekroczyła i za to ja lubię!

 9. PS4

  Najlepsze w Kijku Prawdy bylo miasteczko South Park. Nareszcie po kilkunastu sezonach serialu mogłem sam za pośrednictwem wirtualnego świata zwiedzic to miejsce, bawić sie, i śmiać razem z jej wszytkimi mieszkancami ze specyficznego humoru :)

 10. 1. PC
  2. Najbardziej w grze „South Park: Kijek prawdy” podobało mi się poczucie humoru twórców gry oraz parodiowanie wielu rzeczy. Przez te elementy grało mi się naprawdę przyjemnie i nie chciałem odrywać się od gry, a czas poświęcony na nią ciężko mi nazwać czasem straconym ^^

 11. 1 PC
  2 Różnorodność lokacji i fabuły której trochę brakuje w kolejnej części, jak np podróż do kanady która kompletnie inaczej wyglądała czy wizyta na statku obcych

 12. ps4

  W miasteczku Stick of truth najlepszy był bank, który zabierał pieniądze i nigdy ich nie oddawał :) Ach te inwestycje

 13. 1. PS4
  2. W Kijku Prawdy najbardziej podobały mi się skille postaci którym pomogliśmy tj. po znalezieniu i wsparciu Jezusa, mogliśmy go użyć jednorazowo podczas bitwy. Mina spadającego z niema Jezusa strzelającego z M4 bezcenna, albo gdy udało nam się pomóc „brązowemu” koledze, robił potężne „brązowe” tsunami ;)

 14. 1.PS4
  2. Humor a także przedstawienie zabawy bohaterów jako coś prawdziwego i magicznego, naprawdę świetny klimat.

Zostaw komentarz