Konkurs nr 1 – ŻOŁNIERZ

210

Konkurs rozwiązany! Sprawdź czy wygrałeś >>>

Którą z wcześniejszych odsłon serii uważasz za najlepszą i dlaczego?
Krótko uzasadnij!

W komentarzu wpisz:
1. platformę, na którą chcesz otrzymać grę Call of Duty: WWII (PS4/XO/PC),
2. Tytuł jednej z wcześnieszych odsłon gry wraz z krótkim uzasadnieniem.

Konkurs trwa od 24 do 26 października 2017. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 3 listopada 2017, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie konkursu. Powodzenia!

*  Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Koniecznie zapoznajcie się z naszymi tekstami poświęconymi serii Call of Duty. Może znajdziecie w nich inspiracje do Waszych odpowiedzi:

Partnerem konkursu jest:

Media Expert

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja210 komentarzy

 1. 1.PC
  2. Osobiście uważam że najlepszą było COD Modern Warfare od 1 do 3 i ta najbardziej zapadająca w pamięci misja w której Gen. Sheppard zabija Ghosta i Roacha 😖 tak się tym przejąłem że uroniłem łezkę 😢

 2. 1.Pc
  CoD World at war
  Dobra historia i świetne postacie. Misje po stronie radzieckiej najlepsze, już nie mówiąc o postaciach

 3. 1. Pc
  2. Najlepsze wspomnienia mam z COD Black Ops 2, pamiętam jak grałem z kumplami na xbox’ie całymi wieczorami, mieliśmy masę zabawy i graliśmy w „search and destroy” czyli taki tryb który aktualnie jest ogrywany na całym świecie w counter strike’u, aż się łezka kręci jak sobie wspominam wszystkie wieczorki pełne śmiechu i zabawy, następne cody stały się już zbyt futurystyczne dlatego w nich już się nie bawiłem tak dobrze, ale mam nadzieję że najnowszy COD będzie świetnym powrotem do najlepszych lat tej cudownej serii.

 4. Dla mnie najlepszą częścią Cal od Duty to część 2, ponieważ ukazuje ona 2 wojnę światową której historię chciałbym poznać od stóp do głów, w pewnym sensie ta gra pokazuje mi to wszystko.

Zostaw komentarz