Konkurs 3: Wyścig

201

SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ/AŚ >>>

Co jest Twoim zdaniem najważniejsze w grze wyścigowej? Podaj JEDNĄ cechę i krótko uzasadnij!

W komentarzu poniżej podaj:

1. Odpowiedź konkursową z krótkim uzasadnieniem
2. Platformę, na którą chciałbyś otrzymać grę

Konkurs trwa od 1 do 7 czerwca 2017. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 9 czerwca 2017, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie konkursu.

*Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Nie chcesz czekać? Zamów już teraz na Ceneo.pl ! :)

 


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja201 komentarzy

 1. 3. Moim zdaniem najważniejszy jest kompromis pomiędzy wszystkimi cechami dobrej gry rajdowej: symulacja i arcade, grafika, wyglądem, ilością tras, aut, multi, oraz to, że zarówno na padzie jak i na kierownicy mozna dobrze się bawić i wracać co jakiś czas do tytułu.

  Platforma ps4

 2. Najważniejszą cechą jest możliwość bardzo szybkiego pokonywania zakrętów dzięki specjalnej konstrukcji aerodynamicznej, łączącej w sobie spoilery i dyfuzory. Jeżeli te cechy znajdują się w samochodzie gry wyścigowej nic innego do ścigania nie jest nam potrzebne, pozdrawiam

 3. Najważniejszą cechą jest możliwość bardzo szybkiego pokonywania zakrętów dzięki specjalnej konstrukcji aerodynamicznej, łączącej w sobie spoilery i dyfuzory. Jeżeli te cechy znajdują się w samochodzie gry wyścigowej nic innego do ścigania nie jest nam potrzebne, pozdrawiam
  PS4

 4. Kompromis pomiędzy realizmem jazdy a fun factor, który na pewno podnosi liczba i odwzorowanie dostępnych pojazdów którymi możemy grać! PS4

 5. Najważniejsze jest aby charakterystyka pojazdów była tak skonstruowana, aby w jak najlepszy sposób oddać realizm prowadzenia samochodu, aby był on również odczuwalny podczas grania na klawiaturze, jak samo jak na kierownicy.
  PC

 6. Po prostu przyjemność z jazdy. Może być to wymagająca symulacja gdzie będzie cieszyć nas wyzwanie, może to być Burnout gdzie mgnięcie przez ruch uliczny po prostu powoduje tak zwany „zaciesz na ryju”, a może to być gierka z bardzo prostym, lecz precyzyjnym modelem jazdy jak Trackmania, gdzie w sieci rywalizujemy ze znajomymi o setne części sekundy na widowiskowych trasach łącząc 2 poprzednio wymieniane aspekty. Bo w końcu gramy, by nam było przyjemnie, czyż nie?
  PC

 7. Najważniejszą cechą w grze wyścigowej jest adrenalina, która pojawia się podczas gry dlatego że lepiej wyszaleć się w samej grze niż wsiadać za kierownicą realnego auta i stwarzać zbędne niebezpieczeństwo na drodze, w DiRT 4 można wyrzucić z siebie adrenalinę i potrzebę szybkiej i niebezpiecznej jazdy.
  Wybieram grę na platformę PlayStation 4

 8. 1.Najważniejszą cechą jest możliwość zabawy na padzie jak i kierownicy, oraz możliwość gry multiplayer/splitscreen.
  2.Konsola PlayStation4

 9. Moim zdaniem to tak:
  -Wyczuć pojazd,bo przecież to nim pniemy się po zwycięstwo
  -zaufać swojemu talentowi bo taki siedzi w nas skoro lubimy wyścigi
  -wypatrywać przeciwników w lusterkach aby nie dać im wygrac
  -i przecewszystkim gaz do dechyyyyyy i niech gra muzyka!

  I co jakiś czas wymieniać pada bo od emocji gałki pękają (poproszę wersję na xbox one )

 10. Krótko zwięźle i na temat, FIZYKA JAZDY! Nie ważne jaka grafika, przy dobrej fizyce jazdy zawsze zabawa będzie przednia. PC

 11. Myślę, że najważniejszą rzeczą w grze wyścigowej jest możliwość dobrej zabawy! Gra nie może znudzić się po kilku rozgrywkach, tak więc duża ilość tras, czy różnych dodatkowych zadań jest tutaj jak najbardziej mile widziana. Fizyka w grze też jest bardzo ważna, ale kto by chciał grać w grę wyścigową, gdzie widać same piksele :P? Nie ma dobrej zabawy bez ładnej oprawy graficznej i muzycznej. Gra może mieć najlepszą grafikę i bardzo realistyczną oprawę, ale najważniejsza jest przyjemność z rozgrywki, na którą składa się kilka czynników. Pozdrawiam :D
  *chętnie przygarnę grę na PC*

 12. Moim zdaniem najważniejszą cechą dobrej gry wyścigowej jest realistyczny model jazdy bo przecież o to chodzi w grach wyścigowych, aby czuć się tak jak w prawdziwym samochodzie.
  Gram na konsoli Xbox One.

 13. Najważniejsza jest FRAJDA i PRZYGODA. Fizyka jazdy może zejść na drugi plan, kiedy dzielisz grę z przyjacielem – czy to w sieci czy na przepołowionym ekranie. Dawne czasy wróćcie!

 14. 1. Maksymalne odwzorowanie fizyki jazdy. Jak powiedział niegdyś Mario Andretti „jeśli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz za wolno”. To właśnie zbliżanie się do realnych granic, próby opanowania trudnych, doskonale odwzorowanych swym zachowaniem na każdej nawierzchni bestii na czterech (i dwu) kółkach są kwintesencją doskonałej zabawy. Zapewnia ją również możliwość maksymalnego zbliżenia odczuć płynących z rozgrywki z tymi, jakie odczuwają nasi idole, a na to pozwala jedynie doskonała fizyka pojazdów. Odczuwanie i wpływ na zachowanie auta każdej nierówności, niewielkich zmian nawierzchni i przyczepności, wiatru, pogody – to wszystko sprawia że za kierownicą wirtualnej maszyny możemy poczuć się jak prawdziwi kierowcy, muszący dawać z siebie każdą cząstkę wysiłków, skupienia i duszy dla przejechania tych kilku – czasem całkiem wielu – idealnych okrążeń, balansując wciąż na granicy, po przekroczeniu której wyścig się kończy.
  2. PC

 15. Dla mnie najważniejszy jest realizm i malutkie detale. Dźwięki zmieniania biegów, dopracowany system obrażeń i wiele podobnych małych realistycznych detali to właśnie te aspekty które przyczyniają się do podwyższenia mojej opinii na temat danej gry. Mimo tego że są to tylko malutkie elementy rozgrywki które nie którzy traktują jako nie potrzebne często są elementami bez których nie wyobraziłbym sobie gry.
  Platforma: PC

 16. 1. W grze wyścigowej najbardziej cenię jej realistyczność, możliwość dobierania parametrów samochodu ( tj. dyferencjał, twardość zawieszenia, czułość kierownicy itp.) do moich wymogów.
  2. Gra na PC

 17. Według mnie realistyczny model jazdy jest najważniejszy. Pod tym względem Dirt zawsze był dobry. Jest to bardzo ważny aspekt ponieważ można wczuć się w grę.
  Xbox One

 18. PC
  Dla mnie w grze wyścigowej najważniejsza jest ilość samochodów i tras. Jest dzięki temu bardzo wiele możliwości jak rozbić swoje auto ale dzięki temu gra znacznie wolniej się nudzi choć gry takie jak dirt4 chyba nigdy się nie nudzą

Zostaw komentarz