Koniec zbiórki na Dark Souls: The Board Game

2

Twórcy planszówki mają powody do świętowania.

Prawie miesiąc temu na Kickstarterze wystartowała zbiórka na grę planszową inspirowaną uniwersum Dark Souls. Pomysłodawcy projektu uzbierali wymaganą kwotę w zaledwie trzy minuty od startu kampanii. Ta dobiegła właśnie końca, dlatego warto podsumować jej wyniki.

Twórcom Dark Souls: The Board Game zależało wyłącznie na 50 tysiącach funtów. Społeczność graczy stwierdziła jednak, że gra jest o wiele więcej warta, dlatego wpłaty uiszczane były aż do zakończenia zbiórki. W trakcie kampanii, ponad 31 tysięcy użytkowników przeznaczyło na rozwój projektu aż 3,771,474 funtów. Wynik robi niesamowite wrażenie.

Planszówka Dark Souls pozwoli na rozgrywkę dla czterech graczy, podczas której będziemy eksplorować lokacje pełne niebezpiecznych przeciwników, zbierać wartościowe przedmioty oraz toczyć walki z wymagającymi bossami. Premiera planowana jest na kwiecień przyszłego roku. Więcej o grze przeczytacie na stronie projektu.

Źródło: Kickstarter

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

  1. Am so excited with this newer version of Mozilla Fire fox.I am using this and suggest others to update and replace their older version with this https://foxdownload.org amazing one.Visit this website homepage and download easily.

Zostaw komentarz