Konferencja EA Play 2018 w pigułce

0

Komplet materiałów z prezentacji Electronic Arts.

  NASTĘPNA 

BATTLEFIELD V – podczas prezentacji zapowiedziano brak skrzynek oraz przepustki sezonowej. Jak widać, Elektronicy wzięli sobie do serca krytykę Battlefronta II. Poniższy zwiastun skupia się na trybie multiplayer. Szkoda, że od tego materiału nie rozpoczęto promocji gry, ponieważ w końcu widać, że może jednak nie wyjdzie z tego Fortnite: II Wojna Światowa, tylko prawdziwa kontynuacja Battlefielda. Aha, jeszcze jedno… będzie battle royale (śmiech)!

FIFA 19 – w końcu najpopularniejszy „symulator” piłki nożnej otrzyma Ligę Mistrzów, które będzie obecna we wszystkich trybach zabawy, począwszy od meczów towarzyskich, poprzez tryb FIFA Ultimate Team, a na przygodach Aleksa Huntera kończąc. W sumie spoko.

ORIGIN ACCESS PREMIER – zapowiedź nowej płatnej usługi abonamentowej, w której będzie można zagrać w premierowe gry EA.

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER – tutaj niestety nie mam dla was zwiastuna, a jedynie oficjalną zapowiedź gry. Akcja będzie się rozgrywać w mrocznych czasach pomiędzy trzecim a czwartym epizodem filmowej sagi. Za grę odpowiada studio Respawn Entertainment, a jej premiera została wstępnie zaplanowana na przyszły rok.

STAR WAR: BATTLEFRONT II – gra żyje i ma się całkiem nieźle. Twórcy planują udosepnić nową zawartość, m.in. mapy związane z filmem o Hanie Solo oraz Wojną Klonów. Oznacza to, że grywalnymi bohaterami zostaną Grevious, Obi Wan Kenobi, Dooku oraz Anakin Skywalker. Ponadto, tytuł otrzyma nowe tryby rozgrywki.

  NASTĘPNA 

1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.