Kolekcjonerka Homefront: The Revolution

0

Kto ma ochotę pobawić się dronem?

Wydawca ujawnił właśnie zawartość kolekcjonerki Homefront: The Revolution. W skład tzw. Edycji Goliat wejdzie sterowany przy pomocy radia dron o takiej samej nazwie, będący repliką pojazdu, który pojawi się w nadchodzącej grze. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w pudełku.

Kolejne elementy składowe kolekcjonerki to ekskluzywne metalowe pudełko, 32-stronnicowa książka z grafikami koncepcyjnymi, przepustka sezonowa i paczka rewolucjonisty zawierająca dodatkowe skórki i odblokowująca wybrane rodzaje broni. Nie znamy jeszcze ceny zestawu.

Homefront: The Revolution trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One 15 maja. Każdy, kto zamówi grę przed premierą, dostanie w prezencie paczkę rewolucjonisty, która wchodzi w skład edycji kolekcjonerskiej.

Źródło: Twitter


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz