Kolejne odcinki dokumentu Noclip o Wiedźminie

0

Czy wiedzieliście, że Geralt przez moment rozważał karierę snowboardzisty?

Światło dzienne ujrzały trzy kolejne odcinki stworzonego przez zespół Noclip filmu dokumentalnego poświęconego grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pierwsza część przybliżała nam początki oraz pracę w CD Projekt RED, w drugiej twórcy wspominają pierwszą i drugą część gry.

Trzeci odcinek dokumentu poświęcony jest projektowaniu środowiska, poziomów i otwartego świata gry. Dowiedzieliśmy się z niego, że w trakcie tworzenia mechaniki ześlizgiwania się Geralta ze zbocza, twórcy przebrali go za snowboardzistę i dali mu do rąk deskę, na której jeździł po ośnieżonych szczytach.

Czwarty odcinek skupia się na zadaniach, na jakie można natknąć się podczas gry. Twórcy opowiadają o swoich ulubionych misjach i procesie przenoszenia marki do wielkiego i bogatego otwartego świata.

Zainteresowanych zachęcamy też do odwiedzenia kanału Noclip w serwisie YouTube.

Źródło: Noclip

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz